Operator koparki

Gdańsk
Oferta opublikowana30.04.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo
Firma Soiltech Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator koparki

Zakres obowiązków:
  • Obsługa koparki, praca przy robotach geotechnicznych (roboty palowe)
  • Dbałość o powierzony sprzęt
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Operator koparki
  • Uprawnienia na koparki kl. 3
  • Umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy
  • Gotowość do pracy w delegacji
Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

CV prosimy przesyłać mailem na adres: Aplikuj lub telefonicznie: 602221...
Informacje o firmie
Firma Soiltech Sp. z o.o. powstała we wrześniu 2013 roku. Realizuje specjalistyczne roboty geotechniczne na ternie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest do potencjalnych Wykonawców budownictwa hydrotechnicznego, drogowego, przemysłowego oraz kubaturowego. Wykonujemy pełen zakres robót geotechnicznych od koncepcji poprzez badania geotechniczne, projekt, kończąc na wykonawstwie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań projektowych oraz wykonawczych gwarantujemy wysoką jakość usług.