Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

ikona Dodano: 04.05.2022
ikona 3330 - 4120 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żeromskiego 6F, 82-400 Sztum, powiat: sztumski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: - zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym - obsługa i regulacje maszyn i urządzeń - dbanie o dobry stan maszyn i urządzeń - prowadzenie przejść i przezbrojeń na inny asortyment - transport i obsługa palet - dbanie o czystość i porządek - proste prace manualne przy linii produkcyjnej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 330 do 4 120 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe, średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane (niewymagane) uprawnienia SEP kat. E, uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego z napędem elektrycznym, ukończony kurs obsługi wciągarki elektrycznej

Pracodawca

Nazwa: FOBOS ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Żeromskiego 6F, 82-400 Sztum, powiat: sztumski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

OPERATOR
ikonaSztum
Fobos One Sp. z o.o.