• GoWork.pl
  • Praca
  • Pomorskie
  • Gdańsk
  • OD STARSZEGO SPECJALISTY DO GŁÓWNEGO SPECJALISTY W WYDZIALE WSPÓŁPRACY I ANALIZ/ZESPÓŁ POMORSKIEGO OBSERWATORIUM RYNKU PRACY

OD STARSZEGO SPECJALISTY DO GŁÓWNEGO SPECJALISTY W WYDZIALE WSPÓŁPRACY I ANALIZ/ZESPÓŁ POMORSKIEGO OBSERWATORIUM RYNKU PRACY

Gdańsk
Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Podwale Przedmiejskie 30, 80-824 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: 1. Konceptualizowanie i koordynowanie realizacji badań rynku pracy, w tym badań ewaluacyjnych. 2. Opracowywanie analiz i raportów. 3. Opracowywanie sprawozdań statystycznych. 4. Upowszechnianie wyników badań, analiz i informacji o rynku pracy, w tym w formie wystąpień publicznych i przygotowywania artykułów. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku: - Praca biurowa, praca przy monitorze ekranowym co najmniej połowę dobowego wymiaru czasu pracy - Praca poza siedzibą Urzędu - Prowadzenie samochodu osobowego w celach służbowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00/8:00-15:00/16:00. Zatrudnienie nastąpi po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 200 PLN

Opis wynagrodzenia: dodatek stażowy /zgodnie z Ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych/, dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastka /zgodnie z ustawą z dnia 12 grudnia 1997 r. o dodatkowym, wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek sfery budżetowej.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 07.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: - Wykształcenie wyższe lub średnie - Staż pracy: minimum 3 lata w przypadku wykształcenia wyższego, minimum 5 lat w przypadku wykształcenia średniego - Doświadczenie w realizacji badań społecznych lub badań rynku - Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office - Posiadanie obywatelstwa polskiego, pełnej zdolności do czynności prawnych, nieposzlakowanej opinii oraz korzystanie z pełni praw publicznych, nie skazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wymagania dodatkowe: - Preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii, zarządzania lub nauk społecznych - Wiedza z zakresu działalności samorządu województwa i WUP - Wiedza z zakresu metodologii badań statystycznych - Doświadczenie w opracowywaniu raportów z badań i analiz statystycznych - Preferowana umiejętność posługiwania się oprogramowaniem do analizy danych (np. SPSS, Statistica, Stata, SAS) - Biegłość w posługiwaniu się j. angielskim w mowie i piśmie, min na poziomie B2 - Prawo jazd kat. B. będzie dodatkowym atutem Preferowane kompetencje miękkie (fakultatywnie): - Predyspozycje analityczne - Umiejętność pracy w zespole - Umiejętności w zakresie wystąpień publicznych - Umiejętność redagowania tekstów - Samodzielność w poszukiwaniu informacji i krytyczna ocena źródeł.

Pracodawca

Nazwa: Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

Adres: Podwale Przedmiejskie 30, 80-824 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: a) kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, b) oświadczenie o posiadanym obywatelstwie, pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych, posiadaniu nieposzlakowanej opinii, nie skazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyśle przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, zgodzie na przetwarzanie danych osobowych innych niż wymagane przepisami prawa oraz szczególnych kategorii danych. Powyższe dokumenty (pkt a i b) muszą być własnoręcznie podpisane przez kandydata, a w przypadku składania oferty elektronicznie dokumenty te muszą być podpisane jako załączniki kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub za pomocą profilu zaufanego. c) kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie, staż pracy, kwalifikacje (jeżeli niezbędne). Dokumenty sporządzone w języku obcym powinny zostać złożone wraz z tłumaczeniem na język polski. Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert na adres: Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, 80-824 Gdańsk, ul. Podwale Przedmiejskie 30 z dopiskiem: Oferta Pracy Nr 05/24 w terminie do dnia 7.06.2024 r do godziny 15.30. Decyduje data i godzina wpływu oferty do Urzędu. We wskazanym terminie oferty mogą też być składane drogą elektroniczną za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) znajdującej się na platformie ePUAP (https://epuap.gov.pl/).