OBSŁUGA KLIENTA

Biskupice Podgórne
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: -Wydawanie posiłków klientom; -Sprzątanie miejsca pracy; -Obsługa kasy; -Wygrzewanie jedzenia; Umowa zlecenie: od 18/04/2024 do 17/04/2025 Ilość godzin w miesiącu 176, praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 Oferta dostępna w sali G

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 176

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.04.2024

Data zakończenia: 17.04.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, staż pracy min. 3 miesiące w zawodzie, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, dojazd we własnym zakresie

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.