Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego- Bursztynowy Kompas

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia
W związku z ciągłym rozwijaniem się Publiczne Przedszkole Bursztynowy Kompas - zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Zakres obowiązków:
Profesjonalna opieka nad dziećmi;
Organizacja zajęć edukacyjnych;
Zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznym;
Realizacja programu opiekuńczo-edukacyjnego.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe lub licencjat (pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna );
- chęć do rozwoju zawodowego;
- wysoką kulturę i takt pedagogiczny;
- łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi.

Zapewniamy:
- zatrudnienie na umowę o pracę;
- pracę na cały etat
- możliwość doskonalenia zawodowego, w tym liczne szkolenia;
- możliwość odbywania stażu na kolejny stopień awansu zawodowego;
- wysokość zarobków uzależniona od posiadanego stopnia awansu zawodowego oraz doświadczenia w pracy;
- dofinansowanie do studiów;
- miłą atmosferę i wspierającą kadrę;
- możliwość samorealizacji;
- kartę Multisport oraz pakiet medyczny

Do zobaczenia ! :)