NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Gdańsk
Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Fundamentowa 8, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie grupy przedszkolnej, realizowanie programu pracy przedszkola, a także dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków. Współpraca z rodzicami. Organizowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno- wychowawczej oraz opiekuńczej. Praca od poniedziałku do piątku w zakresie godzin 6.30-17.00 (według grafiku ustalonego z pracodawcą). Miejsce pracy: "Publiczne Przedszkole Językowo-Muzyczne START".

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 7 200 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z pracodawcą na podstawie doświadczenia kandydata. Pracodawca po okresie próbnym oferuje umowę o pracę oraz podwyżkę.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe wraz z przygotowaniem pedagogicznym. Empatyczny kontakt z dziećmi, zapał oraz energia do pracy. Otwartość, zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy własnej. Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie zawodowe.

Pracodawca

Nazwa: KATARZYNA NILANI PERERA TRADE- LINKS

Adres: Fundamentowa 8, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -