Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wieżycka 10, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć, opieka nad dziećmi. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 6:30-17:30 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 300 PLN

Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: możliwość odbywania szkoleń i awansu zawodowego nauczyciela, stałe zatrudnienie, pracę w miłym zespole. Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe: wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne.

Pracodawca

Nazwa: Bajkowy Domek Przedszkole Publiczne w Gdańsku Ewa Krasoń

Adres: Wieżycka 10, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV