NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Wejherowo
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sobieskiego 277C, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Nauczyciel wychowania fizycznego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych z uczniami szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Praca z dziećmi i młodzieżą niesłyszącymi i słabosłyszącymi oraz z autyzmem w małych grupach (do 8 osób).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.11

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 0.04

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zgodne z rozporządzeniem MEN wg stopnia awansu zawodowego

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pracodawca

Nazwa: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących

Adres: Sobieskiego 277C, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV CV zawierające informacje odnośnie wykształcenia i kwalifikacji zawodowych, przebieg dotychczasowego zatrudnienia oraz dane kontaktowe. Uwaga : w przypadku podania innych danych niż wymagane w ogłoszeniu o naborze (np. zawarcie w CV wizerunk, czy informacji o zainteresowaniach, etc.) prosimy o wyrażenie zgody za pomocą formularza dostępnego na stronie Ośrodka, w zakładce "o Nas-RODO. Jeżeli złożone dokumenty aplikacyjne będą zawierać tego typu dane, bez wyrażenia powyższej zgody, dokumenty aplikacyjne nie będą rozpatrywane.