NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Gończyce
Oferta opublikowana22.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 08-460 Gończyce 106, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Praca z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 29.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, komunikatywność, wysoka kultura osobista, doświadczenie w pracy z dziećmi

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gończycach

Adres: 08-460 Gończyce 106, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.