NAUCZYCIEL WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

Wejherowo
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sobieskiego 277C, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych z uczniami szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi oraz z autyzmem w małych grupach (do 8 osób). Wymiar etatu: 5/18.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.28

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 11.2

Wynagrodzenie brutto: od 1 908 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN wg stopnia awansu zawodowego.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie wyższe w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom z przygotowaniem pedagogicznym - wskazane wykształcenie w zakresie surdopedagogiki oraz edukacji i rehabilitacji osób z autyzmem

Pracodawca

Nazwa: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących

Adres: Sobieskiego 277C, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV bez zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych - do pobrania na stronie OSW w zakładce "O nas - RODO" - nie będą rozpatrywane