NAUCZYCIEL W PRZEDSZKOLU

Wrocław
Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dworska 8, 54-144 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków wynikający z Karty Nauczyciela. Prowadzenie zajęć w przedszkolu. Współpraca z Dyrekcją Ośrodka, gronem pedagogicznym, rodzicami. Wspieranie niepełnosprawnych wychowanków w procesie dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczym. 18/18 etatu. Oferta dostępna w sali C. Kontakt z pracodawcą e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 18

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 788 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel przedszkola

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, przygotowanie pedagogiczne, mile widziana surdopedagogika lub oligofrenopedagogika, lub pedagogika specjalna, staż pracy: brak wymagań

Pracodawca

Nazwa: Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 12 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących oraz z innymi niepełnosprawnościami we Wrocławiu

Adres: Dworska 8, 54-144 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -