Nauczyciel-terapeuta

Tczew
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia
Zakres obowiązków:
- prowadzenie terapii indywidualnej z dziećmi w spektrum autyzmu
- cieniowanie dziecka w grupie przedszkolnej
- prowadzenie dokumentacji terapeutycznej
- współpraca z rodzicami i zespołem placówki

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe: ukończone studia na kierunku pedagogika specjalna (lub rewalidacja i WWR)
- doświadczenie w pracy z dziećmi
- kursy, szkolenia i specjalizacje będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę
- pracę na pełen etat (lub część etatu) w godzinach 8-16
- możliwość realizacji awansu zawodowego? /rozwoju zawodowego
- wynagrodzenie zależne od kwalifikacji oraz doświadczenia
- pracę w młodym i kreatywnym zespole specjalistów

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: Aplikuj
Informacje o firmie
Punkt Przedszkolny Hocki Klocki w Tczewie, działający przy Centrum Terapii i Rozwoju, jest placówką ogólnodostępną, realizującą podstawę programową MEN. Placówka posiada bogate zaplecze terapeutyczne oraz możliwość pracy z dziećmi w spektrum autyzmu. Poszukujemy nauczyciela terapeuty do pracy indywidualnej z dziećmi oraz wsparcia funkcjonowania dzieci w grupie przedszkolnej.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Punkt Przedszkolny Hocki Klocki Centrum Terapii i Rozwoju w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.