NAUCZYCIEL SURDOPEDAGOG

Słupsk
Oferta opublikowana22.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zygmunta Augusta 62A, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie terapii indywidualnej dla dzieci, prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzaną terapią, współpraca z rodzicami, dokonywanie oceny poziomu funkcjonowania uczniów; wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą- zgodnie z Kartą nauczyciela i według stopnia awansu zawodowego; wymiar etatu: 2 godziny tygodniowo 0,09 etatu; godziny racy: 8.00- 16.00; okres zatrudnienia: od 27.05.2024 r. do 31.08.2024 r. z możliwością przedłużenia do 31.08.2025

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.05

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 2

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 27.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe (w tym licencjat) pedagogiczne: pedagogika specjalna, specjalizacja: surdopedagogika; umiejętność pracy z dzieckiem z niepełnosprawnością ucznia słabosłyszącym; umiejętność prowadzenia zajęć dostosowanych do potrzeb ucznia, odpowiedzialność, komunikatywność

Pracodawca

Nazwa: Przedszkole Miejskie Nr 3

Adres: Zygmunta Augusta 62A, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV