NAUCZYCIEL PSYCHOLOG (12/22)

Ryczywół
Oferta opublikowana04.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: SZKOLNA 1, 64-630 Ryczywół, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - praca z dziećmi w szkole podstawowej (klasy I - VIII), współpraca z rodzicami

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.3

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 12

Wynagrodzenie brutto: od 2 030 do 2 503 PLN

Opis wynagrodzenia: - wymiar czasu pracy: 12 h/ tygodniowo - w zależności od wykształcenia, stopnia awansu zawodowego + dodatki pochodne

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 06.03.2024

Data zakończenia: 21.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie wyższe / licencjat w zakresie psychologii - ukończone studia podyplomowe - kierunek psychologia

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole

Adres: SZKOLNA 1, 64-630 Ryczywół, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - kontakt osobisty w godzinach: 8:00 - 14:30 - telefoniczne umówienie terminu spotkania w godz.: 8.00-14.30. tel: 67 28 37 026