NAUCZYCIEL OLIGOFRENOPEDAGOG

Pniewy
Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: STRZELECKA 11A, 62-045 Pniewy, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - działalność dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza, w zakresie oligofrenopedagogiki, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze dla dzieci z upośledzeniem głębokim,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 18

Liczba godzin w miesiącu: 72

Wynagrodzenie brutto: od 4 788 do 5 915 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika, specjalizacja: oligofrenopedagogika

Uprawnienia: umiejętność w zakresie edukacji komputerowej, przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wymiar czasu pracy 18/18, - wysokosć wynagrodzenia minimum 4.788,00 zł do 5.915, zł w zależności od stopnia awansu zawodowego, - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego kandydata,

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich

Adres: STRZELECKA 11A, 62-045 Pniewy, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - CV,