NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO - 25/25

Fijewo
Oferta opublikowana02.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 14-260 Fijewo 85, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Nauczanie języka polskiego w Akademickim Zespole Placówek Oświatowych (liceum).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 25

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 03.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kierunkowe.

Pracodawca

Nazwa: Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur

Adres: 14-260 Fijewo 85, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem prześlij na Aplikuj W treści maila dopisek nazwy stanowiska, o które kandydat ubiega się. Dodatkowe informacje: Akademicki Zespół Placówek Oświatowych, Fijewo 85, 14-260 Lubawa, tel. 575 141 005, www.szkolalubawa.pl. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)." Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.