NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Gostyń
Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wł Reymonta 7, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Nauka języka hiszpańskiego w klasach 7-8 (możliwe zajęcia dodatkowe dla chętnych uczniów z innych klas)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 100 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: hiszpański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, biegła znajomość pakietu Office (Word, Excel), biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Mile widziana znajomość zasad pedagogiki Montessori; chęć pracy w edukacji alternatywnej. Mile widziana znajomość j. angielskiego z uprawnieniami do nauki tego języka w szkole. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pracodawca

Nazwa: Przedszkole Niepubliczne Jedność, Szkoła Podstawowa Jedność Katarzyna Konopka-Parzy

Adres: Wł Reymonta 7, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski, angielski

Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą