NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z PRZYGOTOWANIEM PEDAGOGICZNYM (0,12 ETATU)

Kędzierzyn-Koźle
Oferta opublikowana03.11.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: FILTROWA 13, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Nauczanie języka angielskiego dzieci przedszkolnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 3

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w ofercie dotyczy nauczyciela początkującego na cały etat

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.11.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: nauczyciel języka angielskiego powinien mieć kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska nauczyciela w przedszkolach lub klasach I-III szkół ponadpodstawowych określone w §4 pkt 2, 4 lub 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji i nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (DZ.U z 2 października 2023 r. poz. 2102) i legitymuje się świadectwem egzaminu z danego języka obcego w stopniu co najmniej podstawowym, o którym mowa w załączniku do rozporządzenia, oraz ukończyła: - studia podyplomowe w zakresie wczesnego nauczania danego języka obcego lub - kurs kwalifikacyjny w zakresie wczesnego nauczania danego języka obcego. Wysokość wynagrodzenia zgodna z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 luty 2023 r. w sprawie wysokości minimalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli (DZ.U 24 luty 2023 r. poz. 352). Stawki zgodne z poziomem wykształcenia i posiadanym stopniem awansu zawodowego 3/25 etatu, czyli 2 razy w tygodniu po 1,5 godz.

Pracodawca

Nazwa: Publiczne Przedszkole Nr 21

Adres: FILTROWA 13, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty i e-mail Wymagane CV + LIST MOTYWACYJNY