NAUCZYCIEL HISTORII

Ruszkowo
Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 13-214 Ruszkowo 64, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: ocena postepów uczniów i przygotowanie innych form oceniania, przygotowanie i realizacja lekcji z zakresu historii zgodnie z programem nauczania, prowadzenie zajęć dydaktycznych w sposób zapewniający wysoką jakość nauczania i motywowania uczniów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.2

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 8

Liczba godzin w miesiącu: 32

Wynagrodzenie brutto: od 860 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia zgodnie z tabelą wynagrodzeń nauczycieli

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: historia

Uprawnienia: obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe historia, 3 lata doświadczenia w zawodzie, obsługa komputera

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Ruszkowie

Adres: 13-214 Ruszkowo 64, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie, CV