Robotnik drogowy/Asfaltowiec z zakwaterowaniem

Wrocław
Oferta opublikowana06.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik bitumiczny/drogowy

Miejsce pracy: cała Polska- praca w delegacji

Zadania:
• Układanie masy zgodnie z projektem i specyfikacją techniczną oraz przyjętymi standardami, prace związane z robotami bitumicznymi,
• Dbałość o powierzony sprzęt i materiały,
• Przestrzeganie zasad BHP na budowie.

Wymagania:
• Minimum rok doświadczenia,
• Gotowość do pracy w delegacji na terenie kraju.
Masz inne uprawnienia? Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 536 - pokaż numer telefonu - bądź przesłanie CV na adres @ Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ASFALT” – oddzwonię!