Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 65-544 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac konserwacyjnych, murarskich i tynkarskich w budynkach wielorodzinnych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 7500 zł brutto, umowa na okres próbny następnie na czas określony

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: murarz-tynkarz

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe murarz-tynkarz, wymagane doświadczenie zawodowe, mile widziane uprawnienia i umiejętności. Wymagane prawo jazdy kat. B.

Pracodawca

Nazwa: ZITON PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WOJCIECH SROKA

Adres: Osiedle Pomorskie 8 A, 65-544 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Praca: Zielona Góra, Sulechów, Nowa Sól