Ziton Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Wojciech Sroka

Zielona góra

Opinie o Ziton Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Wojciech Sroka

LOKATORKA

no niestety nie moge wystawic dobrej opini...od dwoch dni nie mam wody w kuchni po zmianie wodomierzy,nikt po zgloszeniu nie przyszedl, pan z ktorym rozmawialam 5 razy, tlumaczyl ze pracownicy sami zmieniaja rury w pionie o czy go nie poinformowali ?!zart ?! godzina 14;30 20 geudzien nadal nie mam wody w kuchni ani zimnej ani cieplej!!!! do tego w lazience rowniez brak cieplej wody!NIEKOMPETENTNI!!!!!!!

Zostaw opinię o Ziton Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Wojciech Sroka - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ziton Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Wojciech Sroka