Pracownik drogowy z niemieckim - roboty ziemne

Szczecin
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Niemiecka firma specjalizująca się w inżynierii lądowej i kształtowaniu krajobrazu zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik drogowy

Miejsce pracy: Niemcy - Munster + 75 km (Nadrenia Północna-Westfalia)

Inwestycje: publiczne tereny zewnętrzne szkół, szpitali, parków, przedłużenia dróg, remont w środku miasta.

Stawka: 18,50 euro brutto/h + premie/dopłaty.

Zadania:
• Prace przy projektach budowlanych z zakresu budowy dróg i robót ziemnych – budowy dróg, ścieżek, placów, prace betoniarskie, brukarskie.

Wymagania:
• Doświadczenie jako operator maszyn budowlanych,
• Prawo jazdy,
• Język niemiecki – przynajmniej podstawowy.

Gwarantujemy:
• Niemieckie warunki zatrudnienia,
• Pracę od poniedziałku do piątku – jedna zmiana,
• Zakwaterowanie – po stronie pracodawcy z niewielką dopłatą,
• Premie, dopłaty, nadgodziny plus 25%, zgodnie z taryfą.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentu CV drogą elektroniczną lub tel. 537 - pokaż numer telefonu - – Karolina. Nie odbieram? Napisz sms „drogi Munster” – oddzwonię!

KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.