MONTER UKŁADÓW HYDRAULIKI SIŁOWEJ/SERWISANT

Gdańsk
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Barniewicka 54F, 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Montaż urządzeń, układów hydraulicznych, próby i uruchomienia urządzeń, aktywny udział w procesie produkcyjnym, serwis urządzeń i układów hydraulicznych. Praca zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione jest od doświadczenia i umiejętności kandydata. Pracodawca oferuje: dobre warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia podwyższające kwalifikacje, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na życie na atrakcyjnych warunkach oraz niezbędne narzędzia pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne, doświadczenie w serwisowaniu urządzeń hydraulicznych oraz montażu instalacji, umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy, dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w terenie. Mile widziana znajomość języków obcych.

Pracodawca

Nazwa: MS-HYDRO S.C

Adres: Barniewicka 54F, 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -