MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I HVAC

Jaworzno
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

NOWREM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma – Integrator technologii budowlanych i systemów instalacyjnych

zatrudni pracowników na stanowisku:

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności.

Miejsce zatrudnienia: Jaworzno

Zakres obowiązków:
• montaż instalacji: wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych, olejowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.
• montaż urządzeń Sanitarnych: wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych, olejowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.
• wykonywanie prac związanych z budową nowych/ przebudową istniejących instalacji sanitarnych, wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych, olejowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.

Wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe-techniczne,
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
• wiedza w zakresie montażu instalacji,
• znajomość branży sanitarnej,
• prawo jazdy kat. „B”,
• uprawnienia energetyczne SEP – dodatkowy atut.

Oferujemy:
• pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pakiet socjalno- pracowniczy,
• rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez ustawiczne szkolenia branżowe,
• profesjonalne zaplecze techniczne,
• niezbędne, profesjonalne narzędzia pracy.
• samochód służbowy
• laptop, telefon komórkowy.