Praca MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Dodano: 16.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Barwicka 14d/4, 60-192 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Montaż instalacji fotowoltaicznych, udział w szkoleniach, dbałość o pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa pracodawcy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 17.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane: doświadczenie przy montażu paneli fotowoltaicznych, uprawnienia elektryczne sep do 1kV, dyspozycyjność, brak leku wysokości. Umiejętność obsługi prostych narzędzi , wiertarka, wkrętarka, szlifierka kątowa.

Pracodawca

Nazwa: HTTC HUBERT TOPOLIŃSKI

Adres: Jerzego Rupniewskiego 10/72, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV