MONTER (NR 1446)

Bydgoszcz
Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Montowanie urządzeń grzewczych i klimatyzacji. Możliwość przyuczenia do zawodu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 24.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Języki: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: możliwość przyuczenia do zawodu

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: telefon kontaktowy: 537 789 999, e-mail: Aplikuj