Oferta opublikowana12.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żwirowa 4, 84-110 Minkowice, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: -składanie elementów konstrukcji według rysunku technicznego -cięcie detali na pile taśmowej -samodzielne składanie pojedynczych detali -kontrolowanie jakości wykonywanej pracy -zabezpieczenie konkurencji przed utratą stateczości

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚĆ: -czytanie rysunku technicznego - obsługa narzędzi elektrycznych

Pracodawca

Nazwa: I&M STEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Żwirowa 4, 84-110 Minkowice, powiat: pucki, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: brak