MŁODSZY/MONTER MECHANIK

Gdańsk
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Litewska 17D, 80-719 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Montaż maszyn i urządzeń, wsparcie podczas uruchomienia maszyn. Praca od poniedziłaku do piątku, w godzinach 6-14.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z pracodawcą na podstawie doświadczenia kandydata. Pracodawca oferuje: szybki rozwój zawodowy poprzez pracę nad nowatorskimi konstrukcjami, możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z rozpoznawalnymi na rynku międzynarodowym klientami, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w trybie jednozmianowym, prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz przyjazną atmosferę w pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne - mechanika, umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi i elektronarzędziami oraz pracy w zespole. Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych.

Pracodawca

Nazwa: "NOWA TEPRO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: SIENKIEWICZA 12/2, 80-227 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłać na adres e-mail: Aplikuj z dopiskiem Monter mechanik. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nowa Tepro. Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Nowa Tepro Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Sienkiewicza 12/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.