Młodszy kucharz/kucharka i samodzielny kucharz/kucharka - Reda

Reda Usługowa 1
Oferta opublikowana01.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka
W związku z dynamicznym rozwojem powiększamy nasz zespół kucharzy. Poszukujemy KUCHARZY i KUCHARKI z większym i mniejszym doświadczeniem. Wiele stanowisk i wiele możliwości na rozwój i awans.
Jeżeli kuchnia jest dla Ciebie miejscem, w którym czujesz się jak ryba w wodzie, potrafisz działać zespołowo i jesteś człowiekiem, który lubi karmić innych – będziesz zadowolony.
Książeczka sanepidowska, to konieczność. Jeżeli nie posiadasz badań pokierujemy Cię w miejsce gdzie będziesz mógł/mogła je wyrobić.
OPIS STANOWISKA:
- Przygotowanie dań i potraw zgodnie z opracowanymi recepturami (przydzielone sekcje).
- Dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy.
- Przestrzeganie systemów HACCAP i BHP.
- Praca w oparciu o standardy firmy.
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
LICZYMY NA CIEBIE W ZAKRESIE:
- Wykorzystania własnego doświadczenia, w pracy, w kuchni lub zakładzie produkcyjnym (niewątpliwie doświadczenie będzie dodatkowym atutem).
- Umiejętności w obsłudze maszyn kuchennych lub otwartości na zdobycie tej umiejętności.
- Twój dobry smak, będzie świetnym weryfikatorem.
- Dynamika pracy nie będzie dla Ciebie problemem.
- Przyjazne i koleżeńskie nastawienie do ludzi umili wspólną pracę.
- Duża kuchnia Cię nie zniechęca, potrafisz świetnie współpracować w grupie.
- Dokładność i skrupulatność i obowiązkowość ułatwi współpracę.
- Praca zmianowa, to dla Ciebie atut, również w weekendy.
MAMY DLA CIEBIE:
- Ciepłe posiłki w czasie pracy;
- kawa, herbata, woda;
- firmową odzież;
- odzież ochronną;
- umowa zlecenie : 28,60-31,00 lub kontrakt B2B: 39,00-42,00;
- terminowe i pewne wynagrodzenie;
- pracę w zgranym zespole;
- stabilne zatrudnienie;
- możliwość wypracowania dodatkowych godzin;
- otwartą ścieżkę kariery.
Z uwagi na rygor sanitarny, praca w odzieży ochronnej.