Młodszy inżynier

Gdynia
Oferta opublikowana26.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Global Offshore, wiodąca firma w branży offshore, poszukuje młodszego inżyniera do naszego dynamicznego zespołu!

Zakres obowiązków:
  • Praca z dokumentacją projektową
  • Wsparcie nadzoru nad prowadzonymi projektami i serwisami
  • Obsługa serwisów technicznych
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Utrzymywanie relacji z klientem
  • Pomoc w pracach magazynowych
Wymagania:
  • Wykształcenie inżynierskie (lub trwające studia)
  • Zainteresowanie branżą offshore oraz nowymi technologiami
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (mile widziana)
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w branży offshore
  • Przyjazne i inspirujące środowisko pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: Aplikuj . W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Młodszego Inżyniera".

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r nr 101 poz.926 z późn. zm./"