MŁODSZY AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Kalisz
Oferta opublikowana04.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ŁÓDZKA 153, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Utrzymanie ruchu - diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawę maszyn i urządzeń. Uczestnictwo w Konserwacji i remontach maszyn i urządzeń. Zamówienia części zamiennych i materiałów technicznych w zakresie automatyki. Pomoc przy uruchamianie nowych projektów i pracujących już systemów. Współpracę z firmami zewnętrznymi podczas serwisowania maszyn i urządzeń. Mile widziana znajomość sterowników PLC Siemens serii S7, Allen-Bradley i umiejętność ich diagnostyki.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 04.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: Automatyka, Elektrotechnika, Mechatronika, Elektronika i pokrewne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: Wykształcenia minimum średniego technicznego kierunkowego (Automatyka, Elektrotechnika, Mechatronika, elektronika i inne pokrewne), umiejętność czytania schematów elektrycznych, dobra znajomość obsługi komputera, gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym (w tym również w weekendy), doświadczenie w pracy w zakresie utrzymania maszyn w ruchu mile widziane. Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatki za pracę zmianową. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca. Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali. Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

Pracodawca

Nazwa: NESTLE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: ŁÓDZKA 153, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-M%C5%82odszy-Automatyk-Utrzymania-Ruchu/937960801/