MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Bochnia
Oferta opublikowana22.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Brzeska 40, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Diagnozowanie i naprawa usterek, samodzielne wykonywanie zleconych napraw.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie mile widziane o kierunku mechanicznym. Wymagane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w naprawach układów hamulcowych, wydechowych, zawieszenia, sprzęgła, rozrządu, znajomość diagnostyki komputerowej. Praca na dwie zmiany w godzinach: 7-15 oraz 12-20. Miejsce pracy: Bochnia. zatrudnienie na okres próbny 3 miesięcy z możliwością stałego zatrudnienia. Zatrudnienie od zaraz.

Pracodawca

Nazwa: PPUH COLD s.j. Bogdan i Włodzimierz Chwastek

Adres: Łany 6, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, świadectwo pracy z ostatniego zakładu pracy