Serwisant/Mechanik maszyn i urządzeń magazynowych-Niemcy

Szczecin
Oferta opublikowana16.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Niemiecka firma zajmująca się budową, montażem oraz naprawą magazynów wysokiego składowania, magazynów małych części i innych systemów przenośnikowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Serwisant/Mechanik maszyn i urządzeń magazynowania i transportowania

Wynagrodzenie: 20 euro/h + dodatki

Miejsce pracy: Niemcy, Bonnighiem – delegacje na terenie Niemiec

Zadania:
• Montaż i uruchamianie maszyn i urządzeń w zakresie technologii magazynowania i transportowania,
• Przeprowadzanie prac konserwacyjnych i inspekcji dla naszych klientów (w całych Niemczech),
• Prace warsztatowe w różnych zakładach wykorzystujących taśmociągi/urządzenia transportujące,
• Dokumentacja przeprowadzonych prac i przygotowywanie raportów serwisowych.

Wymagania:
• Ukończone wykształcenie zawodowe jako mechanik/monter maszyn/mechanik pojazdów/mechanik maszyn rolniczych lub porównywalne techniczne wykształcenie zawodowe,
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym,
• Gotowość do pracy w delegacjach,
• Umiejętność pracy w zespole, motywacja do nauki i wykonywania zadań.

Mile widziana znajomość technologii maszyn transportujących/przenoszących i urządzeń do obsługi regałów wysokiego składowania oraz znajomość elektrotechniki.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę bezpośrednio pod pracodawcą,
• Diety, premia świąteczna i urlopowa,
• Dopłaty za pracę w nocy i weekendy,
• Możliwość zjazdów do Polski co 3 tygodnie,
• Po okresie próbnym dodatkowe świadczenia pracownicze takie jak karta podarunkowa, rower, fitness czy bilet kolejowy.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MECHANIK” – oddzwonię!