Mechanik-monter maszyn €16,49 € - €17,86/h, Holandia

Opole
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Szukasz pracy jako mechanik- monter części maszyn? Możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy na tym stanowisku?

Mamy dla Ciebie pracę w stabilnej, holenderskiej firmie, zajmującej się produkcją wysokiej jakości maszyn i osprzętu: miniładowarek, ładowarek kołowych i teleskopowych na komponentach marki Giant, Kubota i innych.

To pewna i stała praca z możliwością rozwoju na stanowisku:

Mechanik-monter maszyn budowlanych

Miejsce pracy: Tilburg / Oisterwijk, Holandia

Zadania:

Twoim zadaniem będzie wstępny montaż części ram oraz komponentów hydraulicznych, pneumatycznych oraz zaślepianie/otwieranie wałów i ich wstępny montaż. Ponadto: szlifowanie, frezowanie, wiercenie gwintowanie otworów i montaż cylindrów. Będziesz wykorzystywać swoje umiejętności techniczne w nowoczesnym miejscu pracy.

Wymagania:

Wykształcenie techniczne i wiedza w zakresie mechaniki, hydrauliki i / lub pneumatyki.
Min. rok doświadczenia w pracy w zawodzie mechanik maszyn / mechanik samochodowy.
Umiejętność pracy na podstawie rysunków i schematów technicznych.
Znajomość j. angielskiego i/lub niderlandzkiego pozwalająca na swobodną komunikację.
Samodzielność i dokładność.
Mile widziany własny samochód.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy.
Stawka godzinowa: €16,49 € - €17,86 (co zawiera 13,3% dodatku zmianowego)
Premia 500€ za polecenie pracownika, którzy przepracuje w tym miejscu 3 miesiące
Dodatkowy płatny urlop (27 dni/rok).
Sporadycznie, możliwość nadgodzin i pracy w soboty.
Możliwość przejścia na stały kontrakt po roku pracy (decyduje o tym docelowa firma).
Tygodniowy system wynagrodzeń.
Dobre warunki mieszkaniowe(koszt pokoju jednoosobowego od €115 /tydzień
Ubezpieczenie płatne €33 /tydzień.
Zatrudnienie w renomowanej firmie.