Manager Projektu, Kraków

Kraków
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Aktualnie dla naszego Klienta z branży wydawniczej poszukujemy Kandydata na stanowisko: Manager Projektu.
Miejsce pracy: Kraków, a także na terenie kraju oraz poza granicami.

Zakres obowiązków:
Budowa projektu związanego z wydawnictwem od podstaw;
Wyszukiwanie, nawiązywanie kontaktu oraz utrzymywanie relacji z klientami /selfpublisher/ w sieci i mediach
społecznościowych;
Promowanie usługi wydawnictwa treści medialnych w formie książki;
Organizacja koniecznych do projektu usług dodatkowych wykraczających
poza druk dziełowy.

Wymagania:
Min. roczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu;
Doświadczenie w branży wydawniczej;
Znajomość sieci w zakresie treści typu blog wraz z oceną ich
potencjału, popularności;
Prawo jazdy kategorii B;
Biegła znajomość obsługi komputera (Windows, Office);
Gotowość do pracy w terenie, dyspozycyjność.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie uop;
Niezbędna narzędzia, do ustalenia zależnie od projektu;
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (podstawa + system premiowy)
Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, szkolenia.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).