Kierownik robót mostowych z językiem niemieckim

Kraków
Oferta opublikowana03.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Niemiecka firma istniejąca od 1949 roku, zajmująca się budownictwem inżynieryjnym, budową rurociągów, wodociągów oraz budową mostów zatrudni pracownika za stanowisko:

Kierownik robót mostowych

Wynagrodzenie: 4000-5700 euro/miesiąc

Miejsce pracy: Niemcy, Regensburg + 100 km

Zadania:
• Samodzielne przygotowanie placów budowy mostów, które obejmuje zakup, przydział materiałów we współpracy z działem zakupów,
• Zarządzanie i dysponowanie personelem i sprzętem z brygadzistą na miejscu,
• Prace kierownicze na stanowisku takie jak określanie wydajności, fakturowanie oraz przeglądy umów.

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku kierownika robót. Mile widziane doświadczenie w inżynierii lądowej i drogowej,
• Specjalistyczna wiedza z zakresu budowy i remontów mostów,
• Umiejętność czytania rysunków i planów technicznych,
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracy na czas określony,
• Premia świąteczna, urlopowa i uznaniowa,
• Zjazdy do domu ustalane indywidualnie,
• Zapewnione zakwaterowanie (120 euro),
• Około 168 godzin miesięcznie.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "KIEROWNIK" – oddzwonię!