Praca Magazynier. Wolne weekendy. 25 zł brutto/h!

Warszawa
Dodano: 22.11.2021
Umowa zlecenie
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 2900 - 4300 zł / miesiąc

Magazynier. wolne weekendy. 25 zł brutto/h!

Miejsce pracy: Warszawa
Dla naszego Klienta jednego z największych światowych producentów elektronarzędzi, obecnego na rynku polskim już od lat 80-tych do lokalizacji przy ul. Gierdziejewskiego (Ursus) poszukujemy kandydata na stanowisko :

Zakres obowiązków:

Prace rozładunkowe i załadunkowe;
Układanie towaru na paletach oraz foliowanie;
Przygotowywanie dokumentacji magazynowej;
Inwentaryzowanie towaru;

Nasze wymagania:

Preferujemy wykształcenie średnie,
Znajomość obsługi komputera;
Doświadczenie na stanowisku magazyniera;
Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań;

Co oferujemy?

Na początek umowa zlecenie;
Wynagrodzenie 25 zł brutto/h (około 4200 zł brutto/msc);
Praca na jedną zmianę 8:00-16:00
Wolne weekendy;

Wyślij sms o treści "URSUS" zgłoś się do naszej bazy zainteresowanych osób! 667 - pokaż numer telefonu - 667-654-314Pamięta o przesyłaniu CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zapoznaj się! INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, zwana dalej Spółką; 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pk; 3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan/Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji; 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata; 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne; 8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania; 9. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; 10. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Podobne oferty pracy

Pokaż więcej
Magazynier. Wolne weekendy. 25 zł brutto/h!
Warszawa
Asistwork