Magazynier z uprawnieniami UDT -Modlniczka

Kraków
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Magazynier z uprawnieniami UDT

Nr.Ref.: AZ/MAG/04/2024

Miejsce pracy:
Modlniczka

Obowiązki:

- Rozładunek i załadunek towarów
- Obsługa wózka widłowego

Informacje o wakacie:

- umowa o pracę
- praca od poniedziałku do piątku, opcjonalnie weekendy
- praca w systemie 2 lub 3 zmianowym
- wynagrodzenie od 5500zł brutto +premia

Wymagania:

- Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
-Gotowość do pracy w systemie zmianowy
-Zaangażowanie i chęć do pracy

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017 - pokaż numer telefonu - , KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.