Magazynier z UDT / Swadzim - 34 zł/h.

Swadzim
Oferta opublikowana11.04.2024
Branżafizyczna

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Aktualnie dla Naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI UDT

Lokalizacja: Swadzim (województwo Wielkopolskie, 14 km od Poznaniu)

Mieszkasz pobliżu oraz nie widzisz problem z dojazdem do pracy?

Złóż swoje CV oraz zadzwoń pod numer 571 243 506

Praca również dla osób z Ukrainy!

Oczekujemy od Kandydatów:

  • Ważne uprawnienia UDT,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zadania Pracownika:

  • Skanowanie przesyłek, rozładunek i załadunek towarów,
  • Obsługa wózka widłowego (głównie wysokiego składowania).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • System pracy- 2 zmiany (9-21;19-7),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- 34 zł brutto/ h.

Zainteresowany? Złóż swoje CV oraz zadzwoń pod numer 571 243 506