MAGAZYNIER Z UDT

Olesno
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: obsługa wózków widłowych, przyjmowanie towarów do magazynu zgodnie z obowiązującą procedurą, kompletowanie towaru oraz jego wysyłka, weryfikacja stanów magazynowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: trzy zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 5 650

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Praca tymczasowa: 1

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: -doświadczenie w pracy na magazynie -uprawnienia UDT - warunek konieczny -gotowość do pracy zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Wielkie Przedmieście 41, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP