Magazynier- od zaraz - Staniątki, Niepołomice

Staniątki gm. Niepołomice
Oferta opublikowana03.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Szukasz pracy od zaraz? Nie czekaj zgłoś się już dziś. Aktualnie poszukujemy na stanowisko magazynier / sortownik przesyłek

Obowiązki:
- sortowanie przesyłek/rozładunek/załadunek;
- zlecone prace porządkowe na magazynie.

Oczekiwania:
- dyspozycyjność do pracy w godzinach 2-8 i 14-20;
- chęć do pracy;
- doświadczenie mile widziane.

Oferta:
- umowa zlecenie;
- bezpłatny bus, który dowiezie Cię do pracy na godzinę 2
- zdobycie cennego doświadczenia.

Praca od zaraz!

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

zadzwoń 602 - pokaż numer telefonu - lub wyślij sms "magazynier" oddzwonimy

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować!

Wzór klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LeasingTeam Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej 7, do celów związanych z procesem aktualnych i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych pozostałym spółkom Grupy Kapitałowej LeasingTeam oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Informujemy, że pełne dane w zakresie realizacji obowiązku informacyjnego RODO znajdują się tutaj: https://leasingteam.pl/polityka-prywatnosci/