Magazynier / kierowca

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
OFERTA PRACY

Decolan sp. z o.o. to firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie doradztwa, sprzedaży oraz montażu wykładzin, podłóg oraz drzwi zarówno w mieszkaniach prywatnych jak i w dużych obiektach użytku publicznego.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier / Kierowca
Miejcie zatrudnienia: Gdańsk (Oliwa)

Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy kategorii "B"
  • doświadczenie w prowadzeniu auta dostawczego
  • obsługa wózka widłowego wraz z uprawnieniami
  • dokładność, odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:
  • klarowne i legalne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat
  • okres próbny: 3 miesiące
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie zawodowe OC
  • możliwość rozwoju – szkolenia
  • niezbędny sprzęt i odzież roboczą
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca: poniedziałek-piątek (10:00-18:00)

Obowiązki:
  • Przyjmowanie towarów do magazynu oraz ich składowanie.
  • Kompletowanie oraz wydawanie towaru
  • Transport/wnoszenie towarów do klienta
  • Kontrolowanie jakościowe oraz ilościowe przyjmowanego towaru.
  • Obsługa systemu magazynowego
  • Monitorowanie zapasów magazynowych
  • Posiadanie niezbędnych informacji na temat magazynowych towarów.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.
  • Konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych
Zgłoszenia prosimy o przesyłanie na adres: Aplikuj