Magazynier

Gdynia
Oferta opublikowana01.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Czy szukasz dynamicznej pracy, która sprawi, że codzienne wyzwania będą Twoją pasją? Jeśli tak, to właśnie znalazłeś idealne miejsce!
Nasza firma, jest liderem wśród dealerów silników morskich marki Caterpillar.
Poszukujemy utalentowanego i zaangażowanego magazyniera, jeśli to Ty koniecznie wyślij swoje CV na adres Aplikuj i dołącz do naszego zespołu.
Co oferujemy:
Inspirujące Środowisko Pracy: Dołącz do zespołu, który promuje współpracę.
Stabilność i Rozwój: Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, a także możliwości rozwoju zawodowego i awansu w firmie. Rodzaj umowy dostosowany do Twoich preferencji: UoP, B2B, umowa zlecenie.
Benefity Dodatkowe: Prywatną opiekę zdrowotną, Lekcje języka angielskiego, Kartę Medicover sport.
Twoje Zadania w Naszym Magazynie:
Realizowanie operacji magazynowych: Dołącz do nas, aby zarządzać przepływem towarów w naszym magazynie! Twój główny obowiązek to przyjmowanie, składowanie i wydawanie różnorodnych produktów, zarówno tych wielogabarytowych, jak i tych mniejszych, zgodnie z naszymi procedurami. Niezależnie od rozmiaru towaru, każdy z nich podlega inwentaryzacji, więc Twoja dokładność i systematyczność będą kluczowe.
Ewidencja i Monitorowanie Zapasów: Bądź naszym czujnym okiem na stany zapasów! Twój wkład w prowadzenie dokładnej ewidencji magazynowej i regularne monitorowanie stanów zapasów pomoże nam zawsze być przygotowanym na potrzeby naszych klientów.
Zachowanie Porządku i Sprawnego Funkcjonowania: Nasz magazyn to nasze serce, dlatego potrzebujemy kogoś, kto zadba o jego sprawną operację i utrzymanie porządku. Twój wkład w zapewnienie, że przestrzeń składowa jest zawsze uporządkowana i gotowa do pracy, będzie nieoceniony.
Dbałość o Porządek na Hali Serwisowej: Jako osoba, która dba o szczegóły, będziesz odpowiedzialny/a także za utrzymanie porządku na hali serwisowej, zapewniając sprawną pracę i bezpieczeństwo dla wszystkich pracowników.
Wsparcie w Przeładunkowych Pracach: Chociaż nie jest to warunek konieczny, będziemy doceniać Twoją gotowość do pomocy w podstawowych pracach przeładunkowych, które czasami mogą się pojawić.
Szukamy Osoby, która:
Kładzie Nacisk na Skrupulatność i Detale: Szczegóły mają dla nas ogromne znaczenie. Jeśli jesteś osobą skrupulatną, która zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, to jesteśmy pewni, że będziesz doskonałym uzupełnieniem naszego zespołu.
Ceni Bezpieczeństwo w Pracy: Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Szukamy kandydata, który aktywnie dba o swoje własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo innych osób w miejscu pracy.
Współpracuje w Zespole: Umiejętność pracy w zespole to kluczowa cecha naszych pracowników.
Zna podstawowe dokumenty magazynowe, a obsługa komputera nie jest dla niej wiedzą tajemną.
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagane.
Jeśli widzisz siebie w opisanych powyżej cechach i chcesz dołączyć do naszego zespołu, nie czekaj dłużej! Wyślij nam swoje CV na adres Aplikuj i daj nam szansę poznać Cię bliżej.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) zwanego dalej RODO informuję, iż chcąc przesłać do naszej firmy dokumenty rekrutacyjne poprzez złożenie CV nasza firma będzie przetwarzała Pani/Pana dane osobowe. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu oraz dokumentach rekrutacyjnych jest Spółka MG Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Wiśniewskiego 13, 81-335 Gdynia; dane kontaktowe: Aplikuj, +48 58 625 34 83. Dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych. Przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO). Ma Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji, tj. nie dłużej niż 6 miesięcy od dostarczenia CV. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od dostarczenia CV. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przesłanie do naszej firmy przez Panią/Pana CV lub innych dokumentów niezbędnych do procesu rekrutacji (w tym jakichkolwiek danych wrażliwych, które nie są wymagane i nie będą przetwarzane na tym etapie rekrutacji) będzie jednoznaczne z wyrażeniem przez Panią/Pana zgody na powyższe i umożliwi nam rozpatrzenie oferty.