Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zielona 29, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Praca na magazynie w hurtowni spożywczej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: przy umowie zlecenie wysokość proponowanego wynagrodzenia 27,70 zł brutto/ stawka godzinowa przy umowie na okres próbny wysokość proponowanego wynagrodzenia 4242 zł brutto/stawka miesięczna

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 09.04.2024

Data zakończenia: 23.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymóg konieczny uprawnienia na wózek widłowy UDT

Pracodawca

Nazwa: FIRMA HANDLOWA SAD MICHAŁ KREFT

Adres: Zielona 29, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy Kontakt tylko osobisty w hurtowni w godzinach 06:00-13:00