Oferta opublikowana13.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szczygla 29, 30-716 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Prace magazynowe, obsługa komputera, terminali płatniczych, skanera. Godziny pracy: 8-16 pn-pt umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na stałe. Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 14.03.2024

Data zakończenia: 11.06.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Magazynier

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B, dobra znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel), bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie mile widziane, wymagana bardzo dobra znajomośc obsługi komputera oraz dobra znajomość MS Office, mile widziana znajomośc programów magazynowych, obsługi terminali płatniczych oraz skanera (możliwość przyuczenia)

Pracodawca

Nazwa: FIRMA HANDLOWA POLEX TUTAJEWSKA A. TUTAJEWSKI P. SPÓŁKA JAWNA

Adres: 31-961 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV lub tel.