MAGAZYNIER

Kaczory
Oferta opublikowana28.03.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kaczory, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: przyjmowanie, składowanie, przechowywanie towarów dostarczonych do zakładu, prowadzenie dokumentacji magazynowej, sprawdzanie spisu inwentaryzacyjnego, rejestrowanie brakujących produktów asortymentu i przekazywanie informacji do działu zakupów, dbanie o porządek na terenie magazynu zgodnie z wytycznymi, rozmieszczanie i segregowanie materiałów przyjętych na stan magazynowy, wydawanie towaru zgodnie z zamówieniami, udzielanie informacji o zamówionym asortymencie oraz zasad obowiązujących przy przewożeniu produktów, kontrola bieżących WZ-tek związanych z pracą na magazynie, pakowanie towaru i kontrola przydatności oraz dot. ważności towaru

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie do odbycia stażu