Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Agencja Zatrudnienia HERSTER dla swojego Klienta – poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Magazynu - Okolice Wrocławia

Oferujemy/пропонуємо:

* Stawkę nawet od 27,70 - 43 zł brutto / h - w zależności od wydajności /
Ставка коливається від 27,70 злотих до 43 злотих брутто / год - залежно від ефективності

* Dla osób poniżej 26 roku życia posiadających status ucznia/studenta brutto = netto / Для осіб віком до 26 років зі статусом студента брутто = нетто

* Umowę zlecenie / договір доручення

* Nagrodę wydajnościową do 500 zł netto m/c / Винагорода за продуктивність до 500 злотих нетто на місяць

* Dużą ilość godzin pracy - nawet 240 w miesiącu / Велика кількість робочих годин - до 240 в місяць

ZAKRES OBOWIĄZKÓW / Обов'язки:

* Pakowanie towaru na palecie zgodnie z zamówieniem / комплектація товару на палеті згідно із замовленням

* Utrzymywanie czystości i porządku na magazynie / Підтримання чистоти та порядку на складі

Wymagamy / Вимоги:

* Dokładności i sumienności wykonania pracy/ точність і сумлінність в праці

* Sprawności fizycznej / фізична підготовка

* Gotowości do pracy w systemie zmianowym 14:00-22:00 i 22:00-06:00 / Готовність працювати позмінно 14:00-22:00 та 22:00-06:00

* Książeczki sanepidowskiej / Буклети санітарно-епідеміологічної служби

Prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HERSTER sp. z o.o. , w celu realizacji niniejszej rekrutacji i wynikającego z niej zatrudnienia, a także do przekazania moich danych firmie, do której rekrutacja jest prowadzona. Oświadczam, że zgoda jest dobrowolna i wiem, że przysługuje mi prawo do jej odwołania w każdym czasie i dowolnej formie, a także do wglądu, zmiany i usunięcia danych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE – Dz. Urz. UE L119 (RODO)”. WIĘCEJ O POLITYCE PRYWATNOŚCI NA WWW.HERSTER.PL Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi w/w kryteria.

Будь ласка, надішліть свою заявку з таким пунктом GDPR: «Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією HERSTER sp. z o.o. для здійснення цього найму та відповідного працевлаштування, а також для передачі моїх даних компанії, для якої здійснюється найм здійснюється. Я заявляю, що згода є добровільною, і я знаю, що маю право відкликати її в будь-який час і в будь-якій формі, а також мати право отримати доступ, змінити та видалити дані відповідно до Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського парламенту. і Ради від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних і вільного переміщення таких даних, а також про скасування Директиви 94/46/ЄC - Журнал Законів пристрій ЄС L119 (GDPR)». БІЛЬШЕ ПРО ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ НА WWW.HERSTER.PL Ми хотіли б повідомити вам, що ми зв’яжемося з обраними кандидатами, які відповідають вищезазначеним критеріям.