Oferta opublikowana02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Logopeda/Neurologopeda – Przedszkole Żyrafa

Wymagania:
  • kierunkowe wykształcenie (minimum ukończenia studiów licencjackich)
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia terapii z najmłodszymi dziećmi oraz dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • chęć dalszego rozwoju

Zadania:
  • prowadzenie terapii logopedycznej z dziećmi
  • sporządzanie pisemnych opinii, diagnoz, zaleceń
  • prowadzenie dokumentacji
  • współpraca z rodzicami
Oferujemy:
  • pracę w niepublicznym przedszkolu o wysokim standardzie
  • możliwość rozwoju i podwyższania swoich kompetencji zawodowych
  • praca w inspirującym środowisku, w młodym dynamicznym zespole
  • system szkoleń i atrakcyjne warunki zatrudnienia
Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage (Przedszkole Niepubliczne Żyrafa)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego na adres: Aplikuj . W temacie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie

Przedszkole Niepubliczne Żyrafa posiada dwie placówki na terenie Garnizonu we Wrzeszczu w Gdańsku. Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat, zatrudniamy 30-osobowę kadrę. Zespół Żyrafy tworzą specjaliści, którzy na co dzień opiekują się dziećmi i dbają o ich rozwój zarówno edukacyjny, jak i emocjonalny.
Przedszkole Niepubliczne Żyrafa pracuje w oparciu o alternatywny program edukacyjny „Mali Badacze” wykorzystując metodę projektu. Drugim filarem Żyrafy jest komunikacja Nonviolent Communication – Porozumienie Bez Przemocy. Jest to empatyczny sposób porozumiewania się, biorący pod uwagę uczucia i potrzeby rozmówców. Nasze przedszkole realizuje 'Sen Żyrafy', dzięki któremu wdrażamy ideę empatycznej komunikacji już u najmłodszych dzieci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).