LOGOPEDA

Lewin Brzeski
Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Moniuszki 41a, 49-340 Lewin Brzeski, powiat: brzeski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie terapii logopedycznej z dziećmi i młodzieżą, indywidualnej lub w małej grupie. Stała współpraca z rodzicami dziecka w czasie terapii. Prowadzenie konsultacji i poradnictwa logopedycznego. Diagnozowanie dzieci.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 973 PLN

Opis wynagrodzenia: Możliwość zatrudnienia studenta ostatniego roku.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Logopedia

Uprawnienia: punktualność, kreatywność, systematyczność, komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, bardzo dobra komunikacja interpersonalna, pracowitość, odpowiedzialność, chęć do pracy, umiejętności wychowawcze

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Możliwość zatrudnienia studenta ostatniego roku.

Pracodawca

Nazwa: ŚWIETLICA TERAPEUTYCZNA w LEWINIE BRZESKIM

Adres: Moniuszki 41a, 49-340 Lewin Brzeski, powiat: brzeski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV